Geoblog.pl    xgrzegorzk    Podróże    Samotna wyprawa rowerowa do Rzymu w 2007 roku    Rzym - Bydgoszcz (samolot)

Rzym - Bydgoszcz (samolot)

Polska, Bydgoszcz

Już w sobotę wieczorem zobaczyłem, że następnego dnia wstęp do muzeum Watykańskiego jest darmowy. Papieża i tak nie zobaczę, ponieważ jest w Castel Gandolfo. Od tego więc zaczynam mój pobyt.

Później spokojnie chodzę po mieście. Jestem w bazylice Św. Piotra, na grobie Jana Pawła II, w Zamku Aniła. Następnego dnia wykupiłem 48 h bilet linii turystycznej „Roma Christiana" za 20 €. I przez dwa dni jeździłem autobusami. Po trzech dniach pełnych wrażeń jadę rowerem na lotnisko w Ciampino. Przelot samolotem (rower także w samolocie) i 29.08.2007 roku jestem w Polsce.

zula - 2010-10-12 09:03
Przeczytałam,jestem pełna uznania i podziwu - zdjęcia bardzo ładne.
Dziękuję za radość o poranku...

Bydgoszczanka
Bydgoszczanka - 2012-03-31 22:51
Wielkie uznanie dla takiej pięknej i trudnej wyprawy!
Wędrowanie w tempie jazdy rowerem też może być przyjemne.

Hania
Hania - 2012-03-31 22:57
No i powiedz Małgosiu, że nie chodzimy tymi samymi drogami. Gdy doczytałam do końca relację z podróży ks. Grzegorza do Rzymu, spotkałam tam Ciebie. Twój komentarz.
Ks. Grzegorza spotykam na co dzień w mojej parafii i nie wiedziałam, że jest takim dzielnym turystą, kolarzem.

pamar
pamar - 2013-03-05 15:20
Super wyprawa, trzeba mieć w sobie dużo siły, wytrwałości i samozaparcia, żeby osiągnąć taki cel. Bardzo sympatycznie czyta się blog księdza ze słabością do lodów :) Pozdrawiam

xgrzegorzk
Grzegorz Kortas